ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 6 січня 2016 р.

У Хмельницькому виявили велику партію заборонених ліків


Контрабандну продукцію планували продавати через Інтернет.

Співробітники Служби безпеки перекрили в Хмельницькому контрабандний канал постачання заборонених до продажу в нашій країні анаболічних стероїдних препаратів, повідомляє прес-центр СБУ.

Два жителі Хмельницької та Рівненської поставляли препарати з однієї країни Східної Азії через міжнародну поштову службу експрес-доставки.

"Ділки планували реалізовувати контрабандні ліки через Інтернет. Співробітники спецслужби вилучили чергове відправлення з нандролоном відразу після його вручення адресату в одному з поштових відділень Хмельницького", - йдеться в повідомленні.

Під час обшуків вилучили понад тридцяти тисяч таблеток, вартість яких на "чорному ринку" становить понад півтора мільйона гривень.

У приміщеннях також виявили велику кількість хімпрепаратів і речовин без будь-якого маркування, порожні флакони і пластикові контейнери для фасування, голограми, етикетки та підроблені інструкції для застосування ліків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві вилучили у медиків 12 тис доз психотропних препаратів.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/3611836-u-khmelnytskomu-vyiavyly-velyku-partiui-zaboronenykh-likiv

Немає коментарів: