ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 5 січня 2016 р.

Дорогі ліки від застуди багатьом українцям стали не по кишеніТе що сезон ГРВІ у розпалі відмічають і фармацевти. Покупців в аптеках, кажуть, побільшало. Щоправдв великого ажіотажу немає, але черги час від часу шикуються. І як правило відвідувачі запитують ліки від застуди.

Наталія Дівнич провізор-фармацевт

По сезону спрашивают противовирусные, против кашля, от боли в горле, по сезону всё.

Вцілому дефіциту лікарських засобів зараз немає, зазначають провізори, а от зниження купівельної спроможності видно наочно. Та й самі покупці скаржаться, що ліки для багатьох стали не по кишені.

Юрій Олександрович пенсіонер

Вообще цены очень высокие для нормального человека, а для пенсионера недоступные. Это очень сказывается на качестве жизни украинцев и её продолжительности. 

Тож здебільшого люди відмовляються від дороговартісних імпортних медикаментів і питають щось подешевше.

Сергій Данієлян фахівець фармацевтичного ринку

Мы отдаём себе отчёт, что люди лишний раз в аптеку не заходят. Есть негативная тенденция, что люди отказываются от лечения из-за непомерной стоимости лекарств, которая вызвана такой девальвацией национальной валюты. Поэтому мы советуем переходить на отечественные аналоги. Они есть, они не хуже по качеству и они в 2-3 раза дешевле. Это единственный рецепт, который мы в своих аптеках пропагандируем и советуем.

Натомість, як зазначають медики, є ще один рецепт - це профілактика захворювань. Тому радять загартовувати організм, займатися спортом, більше гуляти на свіжому повітрі та правильно харчуватися, а ще не забувати про елементарні народні засоби проти застуди.  

Ольга бухгалтер

Во-первых мы укрепляем свой иммунитет до того как заболели, ну стараемся укреплять, чтобы не заболеть. - Чем? - И калинка, и малинка, все известные.

Застерігають лікарі лише в одному - не займатися самолікуванням і при перших ознаках захворювання звертатится за медичною допомогою, щоб не прогавити серйозну хворобу і в подальшому уникнути її ускладнень.

http://izvestia.kharkov.ua/tv-proekty/hi/1972/1203353.html

Немає коментарів: