ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 11 січня 2016 р.

Працівник аптеки у Харкові незаконно реалізовував кодеїновмісні лікарські препарати


4 січня працівники департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України викрили провізора однієї із аптек міста Харкова, який протягом тривалого часу систематично здійснював незаконну без рецептурну реалізацію кодеїновмісних лікарських засобів наркозалежним особам. Про це УНН повідомили у прес-службі департаменту.

“Під час санкціонованого обшуку у приміщенні вказаної аптеки, вилучено 5 тис. пігулок комбінованих лікарських засобів – кодтерпін, кодетерп та кодексін. Також, вилучено документацію про облік та поставки зазначених медпрепаратів”, - йдеться у повідомленні.
За даними відомства, вартість вилучених лікарських засобів за цінами “чорного ринку” становить понад 22 тис. грн.

Крім цього, перед проведенням обшуку, провізор незаконно збув 30 пігулок лікарського засобу студенту 2 курсу Харківського національного університету імені Каразіна, який половину із них вжив у приміщенні аптеки.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 320 Кримінального кодексу України (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів).

Після проведення досудового розслідування злочинної діяльності провізора, йому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.
Нагадаємо, в одній із аптек Львова незаконно реалізовували кодеїновмісні психотропні препарати.

Джерело: УНН

http://www.unn.com.ua/uk/news/1536192-pratsivnik-apteki-u-kharkovi-nezakonno-realizovuvav-kodeyinovmisni-likarski-preparati

Немає коментарів: