ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 28 січня 2016 р.

На Буковині волонтери та фармацевти розробили мазь для військових


Благодійники кажуть, цей один препарат дозволить замінити одразу кілька

Буковинські волонтери виготовили унікальну мазь, яка допоможе атовцям на передовій загоювати рани та запобігти обмороженню. А ще благодійники наголошують, нині бійці найбільше потребують медикаментозного забезпечення, зокрема ліків від застуди. Про це повідомляють на сайті ЧДТРК.

Дешево та ефективно. Саме за таким принципом буковинські волонтери разом з фармацевтами розробили мазь для військових. Благодійники кажуть, цей один препарат дозволить замінити одразу кілька. В першу чергу мазь діятиме при обмороженні.

Волонтери наголошують, це далеко не все, чого потребують атовці. Кажуть, кількість захворілих бійців на гострі респіраторні вірусні інфекції на передовій збільшується щодня. Тому хлопцям необхідні протизастудні препарати.

Волонтери планують відправити черговий благодійний вантаж у четвер. Продовжуватимуть і традиційні благодійні проекти, зокрема займатися збором кришок від пластикових пляшок.

http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/bukovins_ki_volonteri_razom_z_farmacevtami_rozrobili_maz_dlja_viis_kovih/

Немає коментарів: