ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 22 січня 2016 р.

ПРООН на запит МОЗу оголосила тендер на закупівлю вакцин для профілактики дифтерії


ПРООН оголосила тендер на закупівлю вакцин для профілактики дифтерии, правця та ацелюлярного кашлюку в поєднанні з інактивованим поліовірусом і Haemophilus в кон'югованій вакцини, передає УНН із посиланням на прес-службу ПРООН в Україні.

Тендерні процедури проводяться рамках нового проекту "Надання послуг з організації та проведення процедур закупівель Міністерству охорони здоров’я України", що реалізується ПРООН в Україні на запит Міністерства охорони здоров’я України.

Кінцева дата подачі заявок 28 січня 2015 року.

Як повідомляв УНН, ПРООН продовжила тендер на закупівлю ліків для дітей, хворих на гемофілію до 24 січня.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1540425-proon-na-zapit-mozu-ogolosila-tender-na-zakupivlyu-vaktsin-dlya-profilaktiki-difteriyi

Немає коментарів: