ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 22 січня 2016 р.

Фармацевти закликають уряди фінансувати створення нових антибіотиків


Майже 100 фармацевтичних компаній і торгових асоціацій у своїй заяві до урядів на Всесвітньому економічному форумі в Давосі попросили допомогти вирішити проблему створення нових антибіотиків шляхом фінансування.

 «Ми закликаємо уряди взяти на себе зобов'язання виділити кошти, необхідні для створення стійкого та передбачуваного ринку цих технологій, а також для реалізації заходів, необхідних для захисту ефективності антибіотиків», - йдеться в заяві.

Промисловість (великі і невеликі фармацевтичні компанії і біотехнологічні виробники) в рамках боротьби зі зростаючим антимікробним опором хочуть прийти до загальному набору глобальних дій по боротьбі зі стійкістю. Вони включають в себе скорочення надмірного заохочення не лікуватись цими препаратами, щоб не зловживати ними. Такі дії призведуть до того, що ці компанії втратять свої прибутки. Оскільки ціни на їхню продукцію низькі, у порівнянні з ліками від ракових захворювань, а система заохочення не застосовувати антибіотики часто - призведе до скорочення їх продажу. Тому компанії закликають уряди і інших спонсорів допомогти в пошуку нових ліків для вирішення цієї проблеми.

Представник благодійні фондів Pew Charitable Trusts, які працюють над проектами по стійкості до антибіотиків та інноваціями, старший директор програми охорони здоров'я Аллан Кюколл (Аллан Coukell) сказав: «Стійкість до антибіотиків є однією з актуальних проблем охорони здоров'я нашого часу. Ця заява, з її довгим списком підписантів промисловості, підтверджує не тільки необхідність вирішення наукових і економічних бар'єрів на шляху розвитку лікарської галузі, але важливість збереження ефективності антибіотиків, які ми маємо сьогодні».

Анна Коваленко
http://zdorowya.com.ua/meditsina-ta-liki/item/1146-farmatsevti-zaklikayut-uryadi-finansuvati-stvorennya-novikh-antibiotikiv

Немає коментарів: