ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 30 січня 2016 р.

МОЗ прокоментував інформацію щодо використання простроченого "Таміфлю"

Раніше повідомлялося, що прострочений "Таміфлю" можуть передати в регіони замість утилізації

Усі упаковки "Таміфлю" з невідповідним терміном придатності залишаються на складах ДП "Укрвакцина". Так у Міністерстві охорони здоров'я прокоментували інформацію щодо використання простроченого препарату "Таміфлю", поширену народним депутатом України Іриною Сисоєнко, йдеться у повідомленні прес-служби МОЗ.

"Доповідна записка, на яку посилається І. Сисоєнко на сторінці в соціальній мережі, є внутрішнім документом МОЗ України, носить інформативний характер і не є розпорядчим документом. На даний момент усі упаковки "Таміфлю" з невідповідним терміном придатності залишаються на складах ДП "Укрвакцина". Міністерство охорони здоров'я України відповідально ставиться до здоров'я українців, тому на початку року звернулося за гуманітарною допомогою і отримало від Литовського Уряду 2 443 упаковки антивірусного препарату "Таміфлю" та 32 645 препарату "Реленца" для специфічної терапії проти гриппу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в доповідній записці заступника міністра охорони здоров'я Ігоря Перегінця на ім'я міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі, яке в Facebook опублікувала народний депутат Ірина Сисоєнко ("Самопоміч") повідомлялося, що на складі державного підприємства "Укрвакцина" на 1 грудня 2015 року зберігалося 242 035 упаковок препарату "Таміфлю", з них у 105 176 упаковок закінчився термін зберігання.

http://www.rbc.ua/ukr/news/minzdrav-prokommentiroval-informatsiyu-ispolzovanii-1454079478.html

Немає коментарів: