ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 29 січня 2016 р.

Львівські аптеки застерігають від російських ліківЧитач написав на сайт: Ось таке оголошення прочитала в аптеці на вулиці Пасічній. У ньому власники закладу пояснили, що не вилучатимуть з продажу російські ліки, але при необхідності готові запропонувати їм заміну.

– Специфіка діяльності аптеки не дозволяє нам повністю вилучити товари російських виробників з асортименту, – наголошено у листівці.
Попри це, аптека долучається до бойкоту російських товарів. Провізори надають інформацію про країну-виробника. Також при бажанні покупця залюбки замінюють російські ліки на інші.У розпалі епідемії люди купують чимало ліків. Не знаю, як Ви, але я принципово би не придбала жодного російського товару. Якщо бойкотувати країну-окупанта, то у всьому. Згодні?

http://lv.20minut.ua/Podii/lvivski-apteki-zasterigayut-vid-rosiyskih-likiv-foto-10480207.html

Немає коментарів: