ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 13 січня 2016 р.

В Україні заборонили два поширені медпрепарати — “Цефтріаксон” та “Лідокаїн-Здоров’я”


Державна служба України з лікарських засобів тимчасово заборонила реалізацію двох препаратів, якість яких є сумнівною. Це антибактеріальний препарат "Цефтріаксон" виробництва "Лекхім-Харків" та "Лідокаїн-Здоров’я".

Як стало відомо, в Держслужбу України надійшло кілька повідомлень про загибель пацієнтів після прийому зазначених препаратів, повідомляє сайт “Все про здоров’я”, передають ”Вікна”.
До того часу, поки розслідування не буде завершено, весь об’єм ліків з продажу мусить бути вилучений. Компанії “Лекхім-Харків” і “Фармацевтична компанія Здоров’я” мусять відкликати вказані препарати з аптек.
Знеболювальне “Лідокаїн” і антибіотик “Цефтріаксон” лікарі призначають доволі часто. У одній з найбільших аптечних мереж Львова ліків саме цих виробників виявлено не було.

http://vikna.if.ua/news/category/ua/2016/01/13/47484/view

Немає коментарів: