ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 21 січня 2016 р.

Російські постачальники не дають у Крим дешевих ліків


У кримських аптеках - дефіцит дешевих ліків

Про це передає кореспондент Depo.Кіровоград з посиланням на "Крим.Реалії".

В аптеках півострова проблематично купити "Левоміцетин" у таблетках. У тих аптеках, де препарат є, його вартість стартує від ста рублів за упаковку з десяти таблеток. У Росії вартість такої самої упаковки - 17 рублів.

Крім "Левоміцетина", проблематично купити й інші дешеві пігулки. Провізори пояснюють, що дефіцит ліків стався через їх відсутність у російських постачальників, що працюють з півостровом.

Нагадаємо, після анексії Криму Росією на початку 2014 року кримчани стали частіше скаржитися на дефіцит ліків у аптеках і високі ціни.

http://kr.depo.ua/ukr/kr/rosiyski-postachalniki-ne-dayut-u-krim-deshevih-likiv-20012016121500

Немає коментарів: