ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 2 січня 2016 р.

В Україні ввели кримінальну відповідальність за фальшиві ліки


1 січня почала діяти конвенція Ради Європи "Медікрім", якою встановлюється кримінальна відповідальність за підроблену медичну продукцію. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на прес-службу Ради Європи.

Україна є однією із держав-учасниць конвенції.

Договір був підписаний у 2011 році,а набрав чинності 1 січня 2016 року після ратифікації Україною, Молдовою, Угорщиною, Іспанією та Гвінеєю.

Процес ратифікації не завершила ще 21 держава-учасниця.

Міжнародним документом "Медікрім" встановлюється кримінальна відповідальність за: виробництво, постачання і торгівлю фальсифікованою медичною продукцією; фальсифікацію відповідних документів; несанкціоноване виготовлення медичної продукції, виведення на ринок медичного обладнання, що не відповідає необхідним вимогам.

http://gazeta.ua/articles/life/_v-ukrayini-vveli-kriminalnu-vidpovidalnist-za-falshivi-liki/669522

Немає коментарів: