ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 16 січня 2016 р.

В МОЗ запевнили, що аптеки та лікарні забезпечені противірусними препаратами


Також є домовленості із урядом Литви про направлення гуманітарної допомоги у вигляді препаратів "Реланза" і "Таміфлю" українському уряду.

В Україні аптеки та лікарні забезпечені противірусними препаратами. Про це в ході брифінгу повідомив  в. о. начальника Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції Міністерства охорони здоров'я Тарас Лясковський, передає кореспондент РБК-Україна.

"Стосовно традиційних протигрипозних, противірусних препаратів, антибіотиків - ситуація абсолютно нормальна. Більшість з цих препаратів виробляється вітчизняними виробниками. Забезпечені, як аптечна мережа і, безумовно, лікарні усіх регіонів", - розповів Лясковський.
За словами представника МОЗ, на сьогодні стратегічний запас противірусного препарату "Таміфлю" розподілений по регіонам України.

"Стратегічний запас препаратів озельтамівіру наявний в регіонах, відповідно до розподілу. Мова йде орієнтовно про 2 тисячі 121 упаковку препарату "Таміфлю", - додав він та зазначив, що у 2013 та 2014 роках було використано не більше 2 тисяч упаковок відповідного препарату.

За його словами, 14 січня було проведено переговори з постачальниками препаратів "Таміфлю" та "Реланза". Відповідно, компанії готові постачати до аптечних мереж "Реланзу" уже 18 січня. Певну кількість препарату "Таміфлю" буде імпортовано за тиждень-півтора.

Також є домовленості із урядом Литви про направлення гуманітарної допомоги у вигляді препаратів "Реланза" і "Таміфлю" українському уряду.

"Міністром проведені переговори з країнами Євросоюзу. На сьогодні є домовленості з урядом Литви стосовно поставки гуманітарної допомоги цих двох препаратів в достатній кількості", - зауважив  він та додав, що надходження відповідної гуманітарної допомоги можливе вже за тиждень-півтора.

Окрім того, за словами міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі, попри збільшення захворюваності на грип, в Україні буде запущено третій етап вакцинації проти поліомієліту з наступного тижня.

"Одне іншому не заважає і ми будемо продовжувати вакцинацію проти поліомієліту", - сказав Квіташвілі.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі запевнив, що в Україні немає епідемії грипу.

14 січня, повідомлялося, що в Україні від грипу з початку епідеміологічного сезону, 1 жовтня 2015 року по 10 січня 2016 року, померло 25 людей.

http://www.rbc.ua/ukr/news/minzdrave-zaverili-apteki-bolnitsy-obespecheny-1452854302.html

Немає коментарів: