ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 13 січня 2016 р.

МОЗ зобов’язали закуповувати усі ліки через міжнародні організації


Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підписав сьогодні розпорядження Кабінету міністрів України про здійснення Міністерством охорони здоров’я всіх закупівель лікарських засобів у 2016 році через міжнародні спеціалізовані організації

Як повідомляє прес-служба МОЗ.

«Закупівлі лікарських засобів, медичних виробів і пов’язаних із цим послуг за рахунок коштів держбюджету в повному обсязі здійснюватимуться з залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі», — зазначено в повідомленні.

Як стверджується, це дозволить зменшити корупційні ризики при проведенні тендерних процедур, вчасно й без затримок здійснювати процес закупівель, а також забезпечити населення необхідними і якісними лікарськими засобами та вакцинами.

Нагадаємо, з 1 січня почала діяти конвенція Ради Європи «Медікрім» про відповідальність за підробку медичної продукції, однією зі сторін якої є Україна.

http://ua.racurs.ua/news/64227-moz-zobov-yazaly-zakupovuvaty-usi-liky-cherez-mijnarodni-organizaciyi

Немає коментарів: