ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 2 січня 2016 р.

Найбільшим попитом у новому році користуються таблетки "від шлунку" - фармацевти


ЧЕРКАСИ. Черкаські продавці-фармацевти стверджують, що найбільшим попитом серед лікувальних засобів користуються таблетки від болю в шлунку, передає кореспондент УНН-Центр.

Черкаські аптеки сьогодні розпочали свою роботу з 10:00-10:30. За перші кілька годин роботи великого ажіотажу не зафіксували, проте відвідувачі все ж були, в середньому за перші півтори години роботи приходили придбати ліки від 3-х до 15 людей.

“Сьогодні людей не надто багато, проте вчора ввечері за ліками стояли великі черги. Також приходили купувати медпрепарати і протягом новорічної ночі. Найбільше запитували ліки від болю в шлунку та для прискорення метаболізму”, — повідомила фармацевт однієї з цілодобових аптек Черкас.

Також серед ліків, які купували — ліки від застуди та грипу, головного болю та для дезінфекції ран.

http://region.unn.ua/uk/news/21428-naybilshim-popitom-u-novomu-rotsi-koristuyutsya-tabletki-vid-bolyu-v-shlunku-farmatsevti

Немає коментарів: