ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 3 грудня 2015 р.

«Зв’язку між вакцинацією проти поліомієліту та летальними випадками немає», — МОЗ України


На сьогоднішній день в МОЗ України надано інформацію щодо трьох летальних випадків у Київській області, які співпали в часі з поставакцинальним періодом (тобто 30 днів після вакцинації проти поліомієліту). 

Відповідно до попередніх офіційних висновків комісій регіональної групи оперативного реагування на негативні події після імунізації (НППІ) щодо трьох випадків у Київській області, усі випадки сталися в результаті захворювань і жодним чином не пов’язані з вакцинацією проти поліомієліту.

У всіх випадках, які було зареєстровано з моменту початку першого туру вакцинації від поліомієліту, не було симптомів вакциноасоційованого паралітичного поліомієліту (ВАПП), а саме проявів гострого в’ялого паралічу, які є єдиною можливою побічною реакцією на вакцину ОПВ в одному з трьох мільйонів випадків вакцинації.

По кожному випадку проводиться додаткова експертиза, яка є необхідною для деталізації етіології захворювання та верифікації діагнозу. Щойно стануть доступні результати бактеріологічного, вірусологічного, гістологічного та інших досліджень, МОЗ України надасть інформацію з остаточними висновками комісій з розслідування.

Щороку, на жаль, в Україні помирає більше 4 500 дітей віком до 4-х років, кожен випадок детально розслідується Міністерством охорони здоров’я, аби зробити висновки та вжити заходів для зменшення рівня дитячої смертності в Україні.

Спроби дискредитувати вакцинальну кампанію будуть тривати, тому МОЗ закликає усіх представників ЗМІ, оскільки це питання національної безпеки і здоров’я дітей, відповідально ставитися до інформації та готувати матеріали, базуючись виключно на достовірних фактах.

Прес-служба МОЗ України
http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/107661.htm


Немає коментарів: