ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 18 грудня 2015 р.

ТОВ „Валартін Фарма” стало переможцем тендерних закупівель лікарських засобів для проведення комплексного лікування вірусного гепатиту С


2-го грудня 2015 року ТОВ „Валартін Фарма” стало переможцем тендерних закупівель лікарських засобів для проведення комплексного лікування вірусного гепатиту С за програмою «Інвестиції для протидії туберкульозу та ВІЛ», яку організував Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

За результатами тендеру, для проведення комплексного лікування вірусного гепатиту С благодійним фондом був обраний лікарський засіб «Лівел®».

Згідно укладеної угоди планується поставити в лікувальні заклади України 8500 упаковок препарату.

11-го грудня 2015 року препарат «Лівел®» вже отримали обласні центри профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом Дніпропетровська, Запоріжжя, Полтави, Одеси та Херсона, а також - Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня.

Зазначимо, що це вже другий тендер, який виграло ТОВ „Валартін Фарма” на поставку цього препарату для Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». На початку 2015 року підприємство виконало постачання 5123 упаковок препарату в різні лікувальні заклади України.

http://www.valartin.com/news/novosti/tov-valartin-farma-rozpochalo-postavki-likarskih-zasobiv-mijnarodnomu-alyansu-z-vil-snid-v-ukrayini.html

Немає коментарів: