ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 31 грудня 2015 р.

ПРООН оголосила тендер на закупівлю ліків для дітей, хворих на гемофілію


Програма розвитку ООН в Україні оголосила тендер щодо закупівлі ліків для забезпечення дітей, хворих на гемофілію типу А і В або хворобу Віллебранда. Про це УНН повідомили в прес-службі МОЗ.

Так, 29 грудня, ПРООН оголосила про початок тендеру для закупівлі ліків у рамках проекту “Надання послуг з організації та проведення процедур закупівель Міністерству охорони здоров’я України”.

Попередня зустріч з учасниками тендеру буде проведена 8 січня 2016 року о 14:00 за адресою: Кловський узвіз 1, Київ.

За результатами технічної зустрічі будуть підготовлені запитання-відповіді, які будуть розміщені на веб-сайті ПРООН та надіслані компаніям, що зареєструвалися або висловили зацікавленість у контракті, незалежно від їхньої участі у цій зустрічі.
Кінцева дата подачі заявок 17 січня 2016 року.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1534596-proon-ogolosila-tender-na-zakupivlyu-likiv-dlya-ditey-khvorikh-na-gemofiliyu

Немає коментарів: