ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 11 грудня 2015 р.

У кожній лікарні Луганської області з’являться державні аптеки – Г.Тука

Луганська область чи не єдина в Україні, яка зберегла широку мережу державних аптек комунальної власності і у скорому часі за наказом голови Луганської обласної ВЦА у кожному медичному закладі будуть державні аптеки. 

Про це під час прес-конференції розповів губернатор Луганської області Георгій Тука, інформує кореспондент УНН.

За його словами, на нещодавній нараді з керівниками даної мережі аптек очільник Луганської області дізнався, що голови лікувально-оздоровчих закладів надають перевагу приватним аптечних кіоскам, під які у лікарнях виділяються зручні торгівельні площі. Те ж саме стосується і діагностичного устаткування приватної форми власності. Натомість для державної мережі аптек місце знайти вкрай важко.

“Я попрохав зробити загальний моніторинг рівня цін у приватних та державних аптеках. По-друге, поставлено завдання облаштувати у кожній лікарні державну аптеку, подобається це комусь чи ні. У разі спротиву або перешкоджанню цій ініціативі не виключено звільнення головних лікарів відповідних мед закладів” — додав Г.Тука.

Джерело: УНН

http://www.unn.com.ua/uk/news/1528972-u-kozhniy-likarni-luganskoyi-oblasti-zyavlyatsya-derzhavni-apteki-g-tuka

Немає коментарів: