ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 14 грудня 2015 р.

СБУ блокувала діяльність групи шахраїв, які вимагали кошти у фарм. підприємців від імені прокуратури


Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України блокували діяльність групи шахраїв, які вимагали кошти від підприємців на підставі фальшивих запитів від прокуратури.

Зловмисники звернулися до керівництва однієї з харківських фармацевтичних компаній з «офіційним запитом» від прокуратури. Згідно з ним підприємці повинні були надати низку документів для перевірки їх господарської діяльності. Відкликання «запиту» шахраї оцінили у 70 тисяч доларів США.

Співробітники спецслужби спільно з прокуратурою затримали організатора групи у холі готелю в центрі Києва під час отримання всієї суми.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 15 та ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності членів групи та встановлення інших можливих фактів використання фальшивих запитів від правоохоронних органів.

 За матеріалами Служби безпеки України.

http://hunta.info/sbu-blokuvala-d%D1%96yaln%D1%96st-grupi-shakhra%D1%97v-yak%D1%96-vimagali-koshti-u-p%D1%96dpri%D1%94mts%D1%96v-v%D1%96d-%D1%96men%D1%96-prokuraturi/

Немає коментарів: