ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 3 грудня 2015 р.

В Україні завершилася програма з відшкодування вартості ліків для сердечників


Програма з реінбурсації, тобто відшкодування вартості лікарських препаратів, для хворих на артеріальну гіпертензію, що тривала в Україні 2 роки, завершилася. Про це повідомив член-кореспондент Національної Академії медичних наук України, позаштатного спеціаліста МОЗ України із фаху «Терапія» Василь Нетяженко, пише УНН.

За словами Нетяженка, наразі лікарська спільнота виступила з поданням щодо продовження програми, адже серцево-судинні захворювання були і залишаються домінуючими серед смертельних хвороб.

«Ця ініціатива має підтримку як серед фахівців із лікування захворювань серця, так і серед парламентарів. А головне – вона негайно необхідна пацієнтам, які за 2 роки діючої програми виробили звичку вчасно реагувати на зміни у здоров’ї, що досить часто рятує життя», – сказав Нетяженко.

Головний терапевт країни сподівається на відповідне фінансування програми у проекті бюджету України на 2016 рік.

Фахівець МОЗ відзначив ініціативу Вінницької області, де, не чекаючи вердикту парламентарів, місцеві органи влади самостійно виділили 2 млн грн на відшкодування 50% вартості медикаментів для лікування серцевих захворювань у вигляді субсидій.

Враховуючи масштаби спекуляцій у цій області, субсидія передбачена для компенсації вартості дешевих розповсюджених препаратів, які, за словами Нетяженка, не поступаються ефективності дорогих ліків.

«Сьогодні у рамках конференції спеціалістів медичної галузі, яка відбувається у м. Ужгород, такі ініціативи та програми назвали одним із головних етапів переходу до страхової медицини за європейськими зразками», – йдеться у повідомленні.

Оксана Руда
http://zaxid.net/news/showNews.do?v_ukrayini_zavershilasya_programa_z_vidshkoduvannya_vartosti_likiv_dlya_serdechnikiv&objectId=1374705

Немає коментарів: