ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 12 грудня 2015 р.

Основна проблема хмельницьких чорнобильців – нестача медикаментів


Ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС не можуть отримати пільгові медикаменти іноземного виробництва, а вітчизняні аналоги не завжди підходять пацієнтам

11 грудня, у день вшанування пам’яті тих, хто ліквідовував наслідки Чорнобильської катастрофи, хмельничани зібрались на мітинг-реквієм біля пам’ятника "Героям та жертвах Чорнобиля"повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на "Всім".

Згадати ліквідаторів аварії, які пожертвували своїм життям, захищаючи українців від атомного лиха, прийшли представників громадських чорнобильських організацій і громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Голова Кам’янець-подільської міської організації "Союз Чорнобиль України" Володимир Гусєв розповідає, що ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС не можуть отримати пільгові медикаменти іноземного виробництва, а вітчизняні аналоги не завжди підходять пацієнтам. Купувати ж дорогі ліки за власні кошти можуть не всі.

За його словами, кожний ліквідатор мають багато захворювань і йому з ними доводиться боротись самотужки. А з підвищенням цін на медикаменти, лікуватись стає неможливо.

"Багато чорнобильців мучиться на лікарняних ліжках, а влада не виконує жодних соціальних гарантій. У бюджеті на наступний рік закладено 15 % відрахувань з пенсій, а інвалід-чорнобилець не в змозі купити собі ліки, які зараз продаються за захмарними цінами, і на них ще з 1 січня хочуть ввести акциз. Це просто не вкладається в голові" - каже чорнобилець Володимир Якимчук.

http://khm.depo.ua/ukr/khm/osnovna-problema-hmelnitskih-chornobiltsiv-nestacha-11122015172000

Немає коментарів: