ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 26 грудня 2015 р.

Бути ближчим до клієнта: як вдосконалюють обслуговування у львівських аптеках?


Якими міфами покритий фармацевтичний бізнес? Яким чином аптекам працювати максимально ефективно та, водночас, вибудовувати довіру і лояльність своїх клієнтів? 

Нещодавно у Львові відбулася конференція «Виробник - Мережа аптек "D.S.". Візія співпраці». На запрошення керівництва мережі на конференцію прибули 106 представників з 63-х українських та закордонних фармацевтичних компаній.

За словами генерального директора мережі аптек «D.S.» Олега Никулишина, основними викликами для українського аптечного бізнесу є:
-          Ріст цін на ліки
-          Відсутність страхової медицини
-          Недовіра до якості ліків
-          Міф про надприбуток
Мережа аптек «D.S.» ці виклики приймає і представила власну стратегію до 2020 року. В умовах теперішньої економічної кризи та за відсутності в Україні страхової медицини, коли пацієнти вимушені повністю оплачувати своє лікування з власного гаманця без жодних компенсацій від держави, компанія шукає шляхів стійкого зниження цін на ліки, насамперед на найбільш затребувані. Одним із стратегічних завдань мережі є домогтися у співпраці з основними виробниками ліків найкращих умов закупівлі, щоб стабільно пропонувати клієнтам своїх аптек якнайпривабливіші, низькі ціни на препарати від хронічних захворювань та для стаціонарного лікування.

ІТ-директор мережі аптек «D.S.» Андрій Семенюк розповів про актуальні напрацювання у сфері IT-сервісів.  Зараз команда спеціалістів активно працює над оновленням сайту мережі, де можна буде зарезервувати медикаменти он-лайн, щоб отримати їх в аптеці без черги. Для активних клієнтів, які завжди поспішають, буде доступний мобільний додаток, де зі смартфону користувач зможе швидко знайти потрібні йому ліки чи інші медичні товари у найближчій аптеці мережі або ж прочитати необхідну інформацію про властивості і дозування ліків, а також уточнити правила їх зберігання у домашніх умовах. Запуск цих зручних сучасних аптечних он-лайн-сервісів мережа планує здійснити вже у січні 2016 року.

Під вивіскою «Аптека «D.S.» сьогодні працює 104 аптеки у 18 містах 5-ти областей західної України.«D.S.» - найбільша мережау Львові і має тут 58 аптек. Компанія активно співпрацює як із діловими партнерами, так і зі своїми клієнтами на засадах взаємоповаги. Для інформування широкого кола споживачів мережа вже запускала власні просвітницькі телепроекти, в яких фармацевти у доступній формі розповідали важливі факти про ліки та здоров’я.  Водночас, мережа активно інвестує в освіту та благочинність через партнерство, відновлює історичну фармацевтичну спадщину, виступає з різноманітними еко-ініціативами. Також в мережі «D.S.» діють знижки для воїнів АТОта ведеться збір коштів для допомоги українській армії.
Результат продуманої роботи всіх ланок мережі аптек «D.S.» – понад 20 тис. відвідувачів щодня та 400 тис. постійних клієнтів.

http://tvoemisto.tv/news/buty_blyzhchym_do_kliienta_yak_vdoskonalyuyut_obslugovuvannya_u_lvivskyh_aptekah_75199.html#sthash.J8RarTn0.dpuf

Немає коментарів: