ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 1 грудня 2015 р.

МОЗ дозволило своєму екс-чиновнику підняти ціни у відповідності з прайсом часів Януковича?


Міністерство охорони здоров’я України 18 листопада за результатами тендеру уклало угоди з ТОВ «Діавіта» на постачання витратних матеріалів на 47,19 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Витратні матеріали для автоматичного цитаферезу типу «Амікус» коштують 15,49 млн грн. (5 103,90 грн за комплект), для автоматичного плазмаферезу типу «Автоферезіс-С» – 31,70 млн грн. (713,46 грн. за комплект).

На кожному з тендерів «Діавіта» мала лише по одному конкуренту – «Днепрофарм» і «ХіМеК» пропонували товари з різницею близько 1%.

В обох випадках тендерна ціна у півтора рази перевищувала очікувану ціну МОЗу.
При цьому ціни у порівнянні з часами Віктора Януковича зросли відповідно до курсу долара. Наприклад, у 2013 році один комплект розхідних матеріалів «Автоферезіс-С» коштував 260 грн., що за тим курсом становило $32,5. На останньому ж тендері ціна склала близько $30. Тобто відбулось незначне здешевлення товару.

Разом з тим, по деяким іншим медпрепаратам МОЗу вдається отримувати значно більші знижки. Наприклад Іміглюцеразу і Інтерферони 1-а цієї осені вдалось купити на 20-60% дешевше від часів Януковича в доларовому еквіваленті.

Фірму «Діавіта» заснував у червні минулого року Сергій Ледін, колишній замдиректора держпідприємства «Укрмедпостач», підпорядкованого Міністерству охорони здоровя. Вигравати тендери компанія почала в жовтні, загалом за ці чотири місяці отримала замовлень на 448,77 млн. грн.

Наші гроші
http://nashigroshi.org/2015/12/01/moz-dozvolylo-svojemu-eks-chynovnyku-pidnyaty-tsiny-u-vidpovidnosti-z-prajsom-chasiv-yanukovycha/

Немає коментарів: