ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 14 грудня 2015 р.

Суд: виробник Нурофену "вводить в оману" споживачів


bbc.com: Австралійський суд постановив прибрати з аптек знеболювальне "Нурофен", заявивши, що британський виробник вводить в оману споживачів.

У постанові сказано, що ліки, які рекламуються як допомога при певних видах болю, наприклад мігренях, насправді ідентичні стандартному "Нурофену", але коштують дорожче.
Виробник, Reckitt Benckiser, заявив, що погодиться з рішенням і що компанія "не мала наміру вводити в оману споживачів".

Справу довів до суду австралійський орган з нагляду за якістю товарів і послуг.
Федеральний суд Австралії постановив, що продаж цих ліків має припинитися в країні протягом трьох місяців.

Серед ліків, яких стосується заборона, - "Нурофен - біль у спині", "Нурофен - біль при місячних", "Нурофен - біль при мігренях" і "Нурофен - головний біль".

Також виявилося, що роздрібна ціна кожного з таких вузькоспрямованих продуктів була "значно вищою за інші схожі анальгетики, які також діють як загальні знеболювальні", сказано в заяві Австралійської комісії з конкуренції і прав споживачів.

У комісії відзначають, що призначення кожного продукту сформульоване таким чином, ніби він спрямований на конкретний вид болю, тоді як насправді всі вони мають один і той самий активний складник: ібупрофен лизин 342 мг.

При цьому виявилося, що в гамуванні зазначеного на упаковці виду болю ці ліки нічим не кращі за іншу продукцію "Нурофен", призначену для інших типів болю.

http://www.bbc.com/ukrainian/science/2015/12/151214_nurofen_australia_ko

Немає коментарів: