ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 1 грудня 2015 р.

ВООЗ закликає Україну ввести надзвичайний стан через поліомієліт


Всесвітня організація охорони здоров'я закликала Україну ввести надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я через спалах поліомієліту.

Про це повідомляє РБК-Україна.

«ВООЗ також рекомендує оголосити в країні надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я для того, щоб відповісти на спалах поліомієліту так швидко і так ефективно, як це можливо»,— закликала представник Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Доріт Ніцан на прес-конференції сьогодні.

Ніцан уточнила, що організація просить Україну ввести надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я ще з початку спалаху поліомієліту в Україні в Закарпатській області.

За її словами, сьогодні Україна перебуває в списку країн, перед в'їздом до яких рекомендується робити вакцинацію проти поліомієліту. Ніцан зазначила, що Нігерія, Нова Гвінея, Мадагаскар і Лаос також знаходяться у цьому списку.

Також в організації застерігають, що вакцинацію пройшли тільки половина дітей і запевняють, що вакцина є безпечною.

http://wz.lviv.ua/world/150862-vooz-zaklykaie-ukrainu-vvesty-nadzvychainyi-stan-cherez-poliomiielit

Немає коментарів: