ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 3 грудня 2015 р.

Більше 30 фармзаводов звернулися з відкритим листом до влади країни


Українські фармацевтичні заводи звернулися з відкритим листом до вищого керівництва країни з вимогою захистити вітчизняного виробника ліків.

Вони вказують на те, що у фармацевтичній галузі України склалася ситуація, коли вітчизняні виробники "фактично опиняються за бортом державних закупівель". Причиною цьому, за їх інформацією, послужили акти, прийняті Кабінетом міністрів України в рамках реформування системи державних закупівель.

У відкритому листі фармацевтичні заводи запропонували свій варіант виходу з посталої ситуації.
Звернення підтримали більше 30 українських фармацевтичних компаній.

Нагадаємо про те, що Закон про держзакупівлі ліків через міжнародні організації Верховна Рада ухвалила 19 березня цього року. Дев'ятого квітня депутати також ухвалили закон, за яким лікарські засоби і медичні вироби, що купуються цими організаціями в рамках державного фінансування, вивільнюються від ПДВ.

Після цього активна діяльність в цьому напрямку вщухла. Знову про закупівлю препаратів міжнародними організаціями на офіційному рівні заговорили наприкінці серпня. Зокрема, на одному з брифінгів міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі повідомив про те, що МОЗ розраховує підписати контракт, що дозволяє закуповувати медпрепарати через міжнародні організації, до 25 серпня. Він додав, що закупівлі будуть здійснюватися за сімома програмами.
У зв'язку з цим українські фармацевти висловили побоювання, що можуть опинитися за бортом: на їхню думку, такі дейстиія уряду завдадуть істотного удару по вітчизняній фармпромисловості.

http://ua.korrespondent.net/business/economics/3597710-vyrobnyky-likiv-vymahauit-vid-kabminu-rivnykh-umov-z-importeramy

Немає коментарів: