ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 17 грудня 2015 р.

Проект бюджету-2016 забезпечує ліками в середньому не більше 30% пацієнтів - активісти


Проект бюджету на 2016 рік пацієнтські організації назвали "вбивчим", адже через тотальне недофінансування програм охорони здоров’я "без лікування залишаться 9 з 10 хворих на гепатит та 3 з 4 ВІЛ-інфікованих українців". Про це УНН повідомили в організації "Пацієнти України", активісти якої 16 грудня пікетували Адміністрацію Президента через скорочення бюджетних асигнувань для лікування хворих на муковісцидоз.

"Ситуація із хворими на ВІЛ/СНІД, туберкульоз, вірусні гепатити, орфанні та онкологічні захворювання – не краща. "Вбивчий" проект бюджету-2016 забезпечує ліками в середньому не більше 30% пацієнтів. Без лікування залишаться 9 з 10 хворих на гепатит та 3 з 4 ВІЛ-інфікованих українців. Життя мільйонів пацієнтів залежить від того, чи почують їх чиновники", - зазначили в організації.

За словами виконавчого директора БФ "Пацієнти України" Ольги Стефанишиної, цього року сталася унікальна ситуація, коли Міністерство охорони здоров’я написало запит до Мінфіну на реальну потребу в ліках.

"Ця потреба становить 8.1 мільярдів. Всі сподівалися, що пані Яресько почує, але марно. Вчора ми побачили проект Бюджету і там підписано вирок для більшої половини важко хворих, бо закладено менше 4 мільярдів гривень", - сказала вона.

Також нагадаємо, що за словами нардепа Т.Бахтеєвої, в проекті Бюджету на Державну цільову програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С при потребі 1 млрд 375 млн грн, закладено лише 121 млн грн.

“А це всього 9% від потреби. Без всякого сумніву, при такій політиці держави, жодна цивілізована країна не підпише договір про безвізовий режим з Україною, оскільки це пряма загроза здоров’ю їхніх громадян”, — сказала вона.

Т.Бахтеєва також повідомила, що, виходячи із цифр проекту бюджету на наступний рік, Уряд має намір недофінансувати ще низку держпрограм.

“Імунопрофілактика — на 133 млн менше потреби. Трансплантація — на 200 млн менше. Онкологія — на 250 млн грн менше. Програма донорства крові — на 700 млн менше", - зазначила політик.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1530618-proekt-byudzhetu-2016-zabezpechuye-likami-v-serednomu-ne-bilshe-30-patsiyentiv-aktivisti

Немає коментарів: