ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 31 грудня 2015 р.

Дитячий фонд ООН отримав від МОЗ більше 13 млн дол. на закупівлю вакцин


Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) отримав від Міністерства охорони здоров’я України більше 13 млн дол. на закупівлю вакцин. Про це УНН повідомили в прес-службі МОЗ.

“Відповідно до підписаних домовленостей між МОЗ України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) 24 грудня за напрямами „Централізована закупівля імунобіологічних препаратів для проведення імунопрофілактики населення“ та „Централізована закупівля виробів для забезпечення умов температурного контролю імунобіологічних препаратів“ перераховано 13 517 588,75 дол. США”, — сказано в повідомленні.

Ці кошти покриють закупівлю товарів та супутніх послуг включно з доставкою до України та розвезенням до кінцевого споживача — визначених закладів охорони здоров’я.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1534591-dityachiy-fond-oon-otrimav-vid-moz-bilshe-13-mln-dol-na-zakupivlyu-vaktsin

Немає коментарів: