ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 23 листопада 2015 р.

КМДА закупить медзасоби для гемодіалізу за скороченою процедурою, аби вчасно забезпечити хворих


Столичний департамент охорони здоров’я розмістив оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю витратних матеріалів для гемодіалізу на суму понад 4,5 млн грн. Про це йдеться у Віснику державних закупівель, передає УНН.

Зокрема, в оголошені сказано, що очікувана вартість предмета закупівлі складає 4608084 грн. 14 коп. Товар має бути поставлений в заклади охорони здоров’я м.Києва протягом 2015 року.
Строк подання пропозицій на конкурсні торги спливає завтра, 24 листопада 2015р. о 10.00 год.
В оголошенні також сказано, що “з метою вчасного забезпечення хворих прийнято рішення проводити закупівлю за скороченою процедурою”.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, компанія “Фрезеніус” постачає гемодіалізну продукцію через “фірми-прокладки” та за завищеними цінами.

Зокрема, пацієнти розповіли, що придбали один діалізатор за 174,57 грн., тоді як “прокладки” “Фрезеніусу” продають в Україні такі ж діалізатори за ціною 469,83 за штуку.
Також нагадаємо, що днями у лікарнях столиці розірвалися гемодіалізні системи від постачальника “Румед”.

“Рятуйте, хто може! У нас на діалізі розірвалися ще три системи, пацієнти втратили багато крові. Це трапилося практично одночасно і тільки злагоджені дії медперсоналу запобігли трагедії. Що робити в такій ситуації? Хто буде відповідати за це свавілля? А якщо загинуть люди? Цікаво, про що думає постачальник цієї продукції ТОВ „Румед“? Хто допустив цю продукцію для використання в Україні? Як завжди одні запитання. Так як від влади жодної допомоги ми не дочекаємося, пропоную, відловлювати продажних чиновників, ділків та інших покидьків і примусово їх підключати до діалізного апарату, нехай всі відчують на собі. Ось чергові фото...”, — повідомили пацієнти.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1523201-kmda-zakupit-medzasobi-dlya-gemodializu-za-skorochenoyu-protseduroyu-abi-vchasno-zabezpechiti-khvorikh

Немає коментарів: