ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 21 листопада 2015 р.

У МОЗ до кінця року створять новий канцер-реєстр хворих на рак


До кінця року Міністерство охорони здоров'я напрацює всі відповідні документи задля створення нового канцер-реєстру хворих на рак. Про це сказала перший заступник міністра охорони здоров’я Олександра Павленко, передає УНН з посиланням на прес-служба МОЗ України.

О.Павленко пояснила, що реєстр введеться з метою підвищення ефективності надання медичної допомоги пацієнтам, забезпечення належної реєстрації та обліку пацієнтів, здійснення постійного моніторингу рівня ураження населення злоякісними новоутвореннями.
Проект наказу МОЗ України “Про заходи щодо удосконалення державної системи реєстрації хворих на рак” розроблено з метою виконання Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року та створення єдиної інформаційної системи в галузі онкології для забезпечення обміну інформацією про стан боротьби із злоякісними новоутвореннями.

Як повідомляв УНН, Міністерство охорони здоров’я України створило реєстр інсулінозалежних – електронну бази даних, яка допоможе уніфікувати усю роботу з ведення пацієнтів, хворих на діабет.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1522555-u-moz-do-kintsya-roku-stvoryat-noviy-kantser-reyestr-khvorikh-na-rak

Немає коментарів: