ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 28 листопада 2015 р.

МОЗ встановив нові правила реєстрації ліків


У Міністерстві охорони здоров'я встановили нові правила реєстрації лікарських засобів. Про це УНН повідомили в прес-службі МОЗ України.

Наказом МОЗ України від 23.07.2015 “Про внесення змін до Порядку проведення експертизи реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, що подаються на державну реєстрацію (перереєстрацію), а також експертизи матеріалів про внесення змін до реєстраційних матеріалів протягом дії реєстраційного посвідчення та затвердження Порядку перевірки матеріалів, доданих до заяви про державну реєстрацію окремих лікарських засобів, щодо їх обсягу” встановлено нові правила реєстрації лікарських засобів.

“Нові правила реєстрації лікарських засобів максимально наближені до європейських”, - зазначила перший заступник міністра охорони здоров’я Олександра Павленко.
Зокрема, для того, щоб здійснити процедуру реєстрації, заявник повинен звернутися до Центру адміністративних послуг МОЗ України “Єдине вікно”. Протягом 3 днів МОЗ готується лист-направлення, яке передається до Державного експертного центру МОЗ України. Після того, як ДЕЦ отримає лист-направлення, заявник подає до цього центру реєстраційну форму лікарського засобу для проведення експертизи.

Також зазначається, що тепер експертиза є платною, і експерт має давати гарантію якості своєї роботи, тобто похибок і змін після проведення експертизи бути не може.
"Основне нововведення наказу МОЗ № 460 – це можливість безстрокової перереєстрації лікарських засобів, але відповідно до результатів експертизи і згідно з критеріями, визначеними наказом, може бути здійснена і повторна перереєстрація", - йдеться у повідомленні.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1524957-u-moz-vstanovili-novi-pravila-reyestratsiyi-likiv

Немає коментарів: