ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 12 листопада 2015 р.

Столичних аптекарів учитимуть надавати першу допомогу

У Києві працівників комунальних аптек навчатимуть надавати долікарську допомогу. Навчання проводитимуть представники Центру екстреної допомоги та комунального підприємства "Фармація". Про це йдеться на сайті КМДА.

"Основна категорія людей, яку обслуговує наша аптечна мережа — пенсіонери. Тому аптекарі мають бути готовими надавати першу медичну допомогу. Всі вони у студентські роки звісно вивчали "Долікарську допомогу". Але людська пам'ять недосконала і часто фармацевтам не вистачає знань, як діяти у надзвичайній ситуації", - розповів Руслан Світлий, директор КП "Фармація".

Також зазначається, що у кожній комунальній аптеці є спеціальна аптечка з ліками, які потрібні під час надання першої допомоги.

http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_stolichnih-aptekariv-uchitimut-nadavati-pershu-dopomogu/658752

Немає коментарів: