ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 25 листопада 2015 р.

ТЯЖКОХВОРІ ПАЦІЄНТИ ВЛАШТУВАЛИ ПІКЕТ БІЛЯ МІНФІНУТяжкохворі пацієнти та їхні родичі влаштували пікет біля Міністерства фінансів.

Вимагали не допустити скорочення бюджету на закупівлю ліків із держпрограм на наступний рік. У проекті бюджету на закупівлю медикаментів заклали всього 3 млрд 400 тис. грн. За підрахунками пікетувальників, необхідно майже втричі більше.

Якщо ж Міністерство фінансів скоротить видатки на ліки, то без медичної допомоги можуть залишитися майже 60% пацієнтів, які отримують ліки за державними програмами. Це хворі на ВІЛ/СНІД, туберкульоз, вірусні гепатити, орфанні та онкологічні захворювання. Нині до пікетувальників ніхто з представників Мінфіну не вийшов. Тож відстоювати свої права найближчим часом вони збираються у парламенті.

"У середньому, кожній дитині з фенілкетонурією потрібно десь 25 тис. грн на рік. Для звичайної середньостатистичної сім'ї це досить таки важко", - зазначила президент благодійної організації "Об'єднання батьків дітей хворих фенілкетонурією "Покоління" Наталія Тимощук.

http://www.5.ua/suspilstvo/Tiazhkokhvori-patsiienty-vlashtuvaly-piket-bilia-Minfinu-99470.html

Немає коментарів: