ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 5 листопада 2015 р.

Фармпідприємства просять Порошенка і Яценюка скасувати заборони на держзакупівлі препаратів українського виробництва


Фармацевтичні підприємства просять Президента Петра Порошенка й прем'єр-міністра Арсенія Яценюка скасувати норми, що забороняють державні закупівлі препаратів українського виробництва. Про це сказано в повідомленні Федерації роботодавців України.

"Українські фармацевтичні підприємства закликають Президента України й прем'єр-міністра України скасувати норми, які забороняють закупівлю за державні кошти препаратів українського виробництва", - сказано в ньому.

Відповідно до повідомлення, ні в постановах Кабінету Міністрів, ні в проектах письмових домовленостей не передбачено участь вітчизняних фармвиробників у тендерних закупівлях лікарських засобів за рахунок коштів державного бюджету, що встановлює штучний бар'єр для забезпечення населення країни вітчизняними високоякісними, безпечними й економічно доступними препаратами.

Відповідно до повідомлення, українські виробники можуть забезпечити поставку 37% препаратів, які закуповують за кошти держбюджету.

У повідомленні зазначено, що у разі неприйняття урядом відповідних рішень, а також з метою привернути увагу керівництва країни й уряду до проблеми галузі, фармвиробникиами ухвалено рішення провести 25 листопада 2015 року біля стін Кабінету Міністрів і Міністерства охорони здоров'я мирну акцію на підтримку вітчизняних фармвиробників.
Як повідомляло агентство, Міністерство охорони здоров'я підписало договір із Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні про міжнародні закупівлі ліків і медзасобів на суму 620,071 млн гривень.

http://ukranews.com/news/188144.Farmpredpriyatiya-prosyat-Poroshenko-i-Yatsenyuka-otmenit-zapreti-na-goszakupki-preparatov-ukrainskogo-proizvodstva.uk

Немає коментарів: