ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 19 листопада 2015 р.

МОЗ БЛОКУВАЛО ПОСТАВКИ В УКРАЇНУ НЕБЕЗПЕЧНОГО ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ ДІЄТИЧНОГО ХАРЧУВАННЯ РОСІЙСЬКОГО ВИРОБНИЦТВАЗа поданням СБУ Міністерство охорони здоров'я відмовилось від придбання продуктів спеціального дієтичного харчування російського виробництва, які призводили до численних побічних реакцій.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За результатами ініційованої СБУ експертизи, проведеної фаховою установою з контролю якості лікарських засобів, препарати дієтичного (лікувального) харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, "Тетрафен"/"Нутриген" та "Афенілак" російського виробництва не відповідають встановленим критеріям безпеки. У них встановлено перевищення рівню свинцю та кадмію більше ніж у 10 разів від граничного. Це призводило до численних побічних реакцій, а також до погіршення стану здоров'я хворих дітей.

Також Міністерство економічного розвитку і торгівлі застосувало проти російського постачальника та українського імпортера небезпечних препаратів спеціальні санкції у вигляді тимчасового призупинення зовнішньоекономічної діяльності.

Нині органи Державної санітарно-епідеміологічної служби України вирішують питання щодо заборони до обігу в Україні небезпечних для здоров’я дітей, хворих на фенілкетонурію, препаратів дієтичного (лікувального) харчування російського виробництва.

Як повідомляв 5.ua, 3 жовтня 2015 року заступник голови КМДА Ганна Старостенко повідомила, що контроль за харчуванням у столичних навчальних закладах буде посилено.

http://www.5.ua/suspilstvo/MOZ--blokuvalo-postavky-v-Ukrainu-nebezpechnoho-dlia-zdorovia-ditei-diietychnoho-kharchuvannia-rosiiskoho-vyrobnytstva-98883.html

Немає коментарів: