ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 21 листопада 2015 р.

Пацієнти викрили, що постачальник гемодіалізної продукції завищував ціни - ГО


Пацієнти, що страждають на ниркову недостатність на потребують процедур з гемодіалізу викрили одного з основних постачальників в Україну гемодіалізної продукції, а саме компанію “Фрезеніус” у завищенні цін. Про це йдеться на сторінці у Facebook Громадської організації “Асоціація пацієнтів гемодіалізу та трансплантованої нирки”, передає УНН.

Зокрема, у ГО зазначили, що “наразі в Україні триває переділ ринку витратних матеріалів для гемодіалізу і великі гравці на цьому ринку не жалкують засобів і не обирають методів для досягнення своїх цілей”.

Так, пацієнти вказують також на те, що одним з лідерів ринку гемодіалізу в Україні — є компанія “Фрезеніус” та сумніваються у тому, що “німецький „Фрезеніус“ (німецька компанія, що є виробником та постачальником медзасобів, — ред.) щось знає про „прокладки“, які користуючись його репутацією, займаються в Україні реалізацією його продукції”.
Пацієнти зазначають, що український “Фрезеніус” працює через свої фірми-прокладки, та не гребує завищенням цін на продукцію у декілька разів.

“Коли нам у 2014 році скоротили процедури гемодіалізу через брак бюджетних коштів, ми вирішили розібратися як проходять закупівлі в нашому центрі. Ми провели невелике маркетингове дослідження, зробили аналіз по витратним засобам „Фрезеніусу“ не тільки в нашій області, а й в інших областях. У нас в центрі на тендер виходить завжди дві „прокладки“, які реалізують витратні матеріали „Фрезеніус“ — „Ренарт“ і „ТТВ-Дом“ Виграє завжди „Ренарт“, виставляючи ціну на діалізатор на кілька гривень меньше. При чому, в інших областях, все відбувається з точністю до навпаки, „Ренарт“ виставляє ціну більше і програє тому ж „ТТВ-Дом“
Все б це нас не так сильно хвилювало, якби ми не знали ціну, по якій проходять закупівлі і нам не скорочували процедуру через брак цих самих засобів.

25 травня 2014, коли нам скоротили гемодіаліз в 3 разів на тиждень до 2-х ми закуповували діалізатори за свій рахунок. Це були гемодіалізатори Fresenius F7 HPS і купили ми їх в Туреччині у представництва Фрезеніус за 11 євро штука (копію накладної представляємо Вашій увазі). Курс на той момент був 1 євро — 15,87 грн. Тобто один діалізатор коштував 174,57 грн. І це не оптові закупівлі і не тендер.

А 16 червня 2014 у нас пройшов тендер, на якому у „прокладки“, що перемогла на тендері, були куплені такі ж діалізатори за ціною 469,83 за штуку. А це найдешевший діалізатор, і це тільки мала частина закуповуваного розхідники.
Тобто, „прокладка“ від тендеру до тендеру добре гріє руки на держзакупівлях. Заключає контракти на мільйони гривень, а має статутний фонд 30 тис. грн. І ціни такі тримаються по всій Україні, тому що офіційного представництва „Фрезеніус“ в Україні немає, а є три або чотири „прокладки“, які поділили між собою Україну і „конкурують“ один з одним”, — зазначили у ГО.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, гемодіалізні пацієнти Кривого Рогу побоюються контрафактних поставок медзасобів.
Також нагадаємо, як писали ЗМІ, постачальники медзасобів для гемодіалізу в Україну заведені на кіпрський офшор.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1522603-patsiyenti-vikrili-scho-postachalnik-gemodializnoyi-produktsiyi-zavischuvav-tsini-go

Немає коментарів: