ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 2 листопада 2015 р.

ЛУЧАНАМ ЗАМІСТЬ ЛІКІВ КОМПЕНСУЮТЬ ГРОШИМА ЇХНЮ «СТАРУ» ВАРТІСТЬ


Задекларована ціна на ліки, що закупляються для пільгових категорій лучан за кошти з міського бюджету, є значно нижчою від ринкової. Саме тому у Луцьку замість безкоштовних медикаментів лучанам дають на руки готівку.

Про це під час засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сьогодні, 27 жовтня, повідомила начальник управління фінансів Луцької міської ради Лілія Єлова.

З її слів цьогоріч планується провести перерозподіл видатків, передбачених на потреби міського управління охорони здоров’я.

«Зокрема, мова йде про закупівлю безкоштовних медикаментів. Однак, враховуючи той факт, що задекларована ціна на ліки є нижчою від ринкової, то кошти, призначені на купівлю ліків, через департамент соціальної політики видають лучанам на руки готівкою. Таким чином люди самостійно вирішують, які медикаменти є для них найбільш необхідними», - каже головний фінансист міста.

Окрім того, вона зазначила, що у зв’язку із зростанням цін на медикаменти загалом, відбудеться перерозподіл бюджетних коштів між медичними закладами міста на користь задоволення потреб у ліках учасників АТО.

«До прикладу, Луцькій міській клінічній лікарні вдалось зекономити на енергоносіях, тому вони самі пропонують спрямувати зайві кошти на придбання медикаментів для учасників АТО, хоча, змушена зізнатись, сума ця й незначна», - наголосила Лілія Єлова.

http://www.volynnews.com/news/economics/zamist-bezkoshtovnykh-medykamentiv-luchanam-vydavatymut-hotivku-/

Немає коментарів: