ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 6 листопада 2015 р.

Київ замінить препарати для гемодіалізу, на які скаржаться пацієнти


Департамент охорони здоров’я КМДА має намір замінити препарати для гемодіалізу для пацієнтів, які скаржаться на побічну дію ліків.

Про це заявила директор департаменту Тетяна Донченко, повідомляє сайт міської влади.

«Департамент охорони здоров’я звернувся до одного з виробників і вже має позитивну відповідь щодо часткової заміни витратних матеріалів», — йдеться в повідомленні.

Як відомо, хворі на ниркову недостатність кияни скаржаться на якість витратних матеріалів, що застосовуються при лікуванні методом гемодіалізу.

У кількох пацієнтів спостерігаються побічні реакції на процедуру у вигляді погіршення самопочуття, висипання, нудоти, гемодинамічних розладів тощо.

Пацієнти переконані, що причина недуги – у витратних матеріалах.

У зв’язку з цим у департаменті створили комісію та звернулись до профільних установ з проханням провести дослідження витратних матеріалів, що застосовуються при гемодіалізі.

http://kyiv1.org/news/kijiv-planue-zaminiti-preparati-dlya-gemodializu-043713/

Немає коментарів: