ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 14 листопада 2015 р.

МОЗ оприлюднив умови проведення закупівель ліків через ПРООН


У Міністерстві охорони здоров'я оприлюднили вимоги та технічні умови проведення закупівель за сімома програмами через Програму розвитку ООН (UNDP) для міжнародних та національних виробників. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"МОЗ провів відкриту зустріч з представниками фармацевтичного ринку щодо проведення закупівель через ПРООН", - йдеться у повідомленні.

Зокрема на зустрічі в МОЗ з представниками фармацевтичого ринку директор Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра наголосив, що при проведенні закупівель ПРООН керується такими принципами, як прозорість, відкритість та чесна конкуренція, і ці принципи будуть однаковими для усіх, у тому числі для українських виробників, під час проведення тендерів для закупівлі ліків для України.

"Питання прекваліфікації ВООЗ, яке є актуальним для двох програм з семи, не є обмеженням, а навпаки, це є можливістю для виробників стати частиною міжнародного ринку. Але розуміючи терміновість та cкладну ситуацію з ліками в Україні, ми зараз працюємо над вирішенням цієї ситуації і будемо готові представити наше рішення найближчим часом", - зазначив Хімстра.

Нагадаємо, що МОЗ вже переказало ПРООН кошти на закупівлю лікарських засобів та засобів медичного призначення за сімома програмами на суму 620 070 700 грн, і очікує, що тендери будуть оголошені найближчим часом.

Джерело: День

http://www.day.kiev.ua/uk/news/131115-moz-oprylyudnyv-umovy-provedennya-zakupivel-likiv-cherez-proon

Немає коментарів: