ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 5 листопада 2015 р.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ ГО «ВОМФАФР» - Голові ліквідаційної комісії Алєксєєвій О.А.

 
 Першому заступнику Голови Державної служби України з лікарських засобів,
Голові ліквідаційної комісії
Алєксєєвій О.А.

                                     


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ 

Шановна Олена Альбертівна!


19 серпня відбулося засідання робочої групи з питань оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами при Державній службі України з лікарських засобів (далі — Держлікслужба України), під час якого опрацьовано пропозиції, підготовлені Держлікслужбою України, профільними асоціаціями та суб’єктами ринку до проекту Ліцензійних умов. Зустріч відбулася під головуванням Олександра Кропивного, заступника директора Департаменту оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, начальника відділу дистриб’юторської та аптечної практики Держлікслужби України.

Саме на цьому засіданні члени робочої групи проголосували виключити з проекту Ліцензійних умов вимогу щодо обмеження ФОП на ринку лікарських засобів за освітньо-кваліфікаційним рівнем та кількістю аптечних закладів.

Натепер, директором Департаменту оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами Держлікслужби України Речкіною Оленою Петрівною надано на вивчення членам робочої групи новий текст проекту Ліцензійних умов, в якому знову міститься вказана норма, а саме  п.2.10 проекту:
«Фізичні особи - підприємці можуть отримувати ліцензію та здійснювати торгівлю лікарськими засобами за умови їх відповідності кваліфікаційним вимогам, встановлених згідно Ліцензійних умов, для посад завідувачів, заступників завідувачів аптеки, аптечного складу (бази), та за умови самостійного заняття цієї посади».

На підставі викладеного прошу Вас надати наступну письмову інформацію:


1. Вкажіть  ПІБ посадових осіб Держлікслужби України які лобіюють уведення обмежень для ФОП за освітньо-кваліфікаційним рівнем та кількістю аптечних закладів.
2. Вкажіть  представників бізнесу, які наполягають на включенні цих обмежень у проект Ліцензійних умов, після рішення по цьому питанню робочої групи 19 серпня 2015 року (назва суб'єкта господарювання / ГО / ПІБ керівника (власника); дата звернення; вих. № листа; вхідний № Держлікслужби).
3. Вкажіть причини та підстави  за яких Держлікслужба України, при підготовці проекту Ліцензійних умов, ігнорує рішення робочої групи з питань оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами при Державній службі України з лікарських засобів по цьому питанню.

У зв'язку із моїм перебуванням у м. Києві, прошу повідомити мене про наявність відповіді на запит за контактними телефонами (вказані на бланку запиту) та надати можливість його отримати особисто у канцелярії.

Також, у зв’язку з тим, що отримання відповіді від Державної служби України з лікарських засобів є вкрай важливим  для суб’єктів фармацевтичного ринку-ліцензіатів, відповідно до ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати відповідь у найкоротший термін, але не більше ніж у 5-денного строку з дня отримання запиту.


З повагою ,
голова ГО «ВОМФАФР»                                               Олена Пруднікова

--------------------------
до матеріалу
Відповідь Голови ліквідаційної комісії Алєксєєвої О.А. - ГО «ВОМФАФР»

Немає коментарів: