ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 11 листопада 2015 р.

В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ЗАПРОВАДЯТЬ СОЦІАЛЬНУ КАРТУ КІРОВОГРАДЦЯ


Андрій Райкович планує відновити в обласному центрі соціальні магазини й аптеки. 

– Ми повинні повернути «Соціальному магазину» статус дійсно соціального. На зустрічах жителі міста не раз говорили мені про таку необхідність. Адже раніше вони могли купувати продукти дешевше, сьогодні ж такої можливості у них немає. Людям зараз жити дуже важко, тому завдання влади – максимально їм допомогти, – наголошує Андрій Райкович. – Товари у соціальному магазині мають реалізовуватися з мінімальною торговельною націнкою. Це можна вирішити з допомогою соціально орієнтованого бізнесу.

Андрій Райкович переконаний: соціальні магазини й аптеки мають бути у кожному мікрорайоні Кіровограда. Він уже запланував зустрічі як із потужними виробниками харчових продуктів, так і з представниками фармацевтичної галузі, аби обговорити це питання.

– Головна мета, щоб і в соцмагазині, і в комунальній аптеці люди мали змогу купувати товари та ліки за нижчими цінами, ніж в інших крамницях чи аптеках. У соцмагазині повинні бути представлені товари місцевого виробництва – якісні і дешевші, а в аптеках – вітчизняні медикаменти, які теж доступніші за ціною, – зауважив Андрій Райкович і уточнив, що також ініціюватиме створення спеціальної соціальної картки кіровоградця, котра матиме схожі функції з аналогічною карткою, якою користуються малозабезпечені жителі Києва.

http://dostyp.com.ua/novini/v-oblasnomu-tsentri-zaprovadyat-sotsial-nu-kartu-kirovogradtsya/

Немає коментарів: