ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 2 листопада 2015 р.

Аптека приторговувала фальсифікованим спиртом


У Дніпропетровську СБУ перекрила канал постачання та реалізації на території регіону фальсифікованого спирту. 

Про це повідомили у прес-службі СБУ. Прес-служба СБУ України У Дніпропетровську СБУ вилучила з аптечної мережі 500 літрів фальсифікованого спирту "Відповідно до відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 320 (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) Кримінального кодексу України співробітники СБ України спільно зі слідчими міліції провели обшуки в приміщеннях однієї з аптечних мереж Дніпропетровська", - йдеться у повідомленні.

Під час огляду аптек правоохоронці вилучили понад 100 ящиків із 500 літрами медичного спирту. Згідно з висновком Державної служби з лікарських засобів, спирт є фальсифікатом. Нагадаємо, раніше у Запоріжжі схопили наркоторговців зі зброєю і кокаїном.

 http://tsn.ua/ukrayina/u-merezhi-aptek-dnipropetrovska-znayshli-500-litriv-palenogo-spirtu-524090.html

Немає коментарів: