ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 10 листопада 2015 р.

До 15 листопада 25 тис. ВІЛ/СНІД пацієнтів отримають антиретровірусні препарати


До 15 листопада в Україну прибуде партія антиретровірусних препаратів для більш ніж 25 тис. ВІЛ інфікованих та хворих на СНІД громадян України, яких вистачить до кінця березня 2016 року. Про це під час брифінгу повідомив Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі, передає кореспондент УНН.

"Компанія, яка виграла тендер на постачання річних об'ємів необхідних препаратів і якій МОЗ перерахував 100% коштів, на сьогоднішній день спромоглися забезпечити лише 20% запланованих об'ємів, яких вистачить лише до кінця листопада. Ми терміново звернулися до керівництва ЛЖВ з проханням допомогти. Ми отримали швидку реакцію і тепер забезпечені ліками до кінця березня 2016 року", - зазначив О.Квіташвілі.

При цьому голова координаційної ради Всеукраїнської мережі ЛЖВ Володимир Жовтяк додав, що препарати надасть індійський виробник "Сан Фармасьютікал Індастіз Лімітед", контракт з яким був підписаний 27 жовтня 2015 року. Оплата за ліки буде зроблена в березні 2016 року, наразі партія препаратів уже вилетіла з Індії і завтра буде в Україні. Далі протягом місяця препарати поширять по Україні.

Як повідомляв УНН, під час усіх трьох раундів вакцинації від поліомієліту майже 95% дітей в Україні мають бути вакциновані. Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я України Ігор Перегінець.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1518771-do-15-listopada-25-tis-vil-snid-patsiyentiv-otrimayut-antiretrovirusni-preparati

Немає коментарів: