ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 27 листопада 2015 р.

Столичний військовий шпиталь отримав ліки на суму понад 100 тис. грн. від благодійників


Допоможи врятувати життя. Компанія "Хюндай мотор Україна", яка входить до корпорації "Богдан", розпочала благодійну ініціативу, мета якої забезпечити медзаклади необхідними ліками. Першим став Головний військовий шпиталь. Пацієнтам передали ліки на суму понад 100 тисяч гривень.

Саме в цьому асортименті ми надали перевагу лікам, які ми не можемо централізовано закупити. Тому, може їх невелика кількість, але вони вкрай необхідні в роботі на сьогодні. І найголовніше, що ніхто з пацієнтів, які цього потребують, не будуть очікувати, - відзначив Анатолій Казмірчук, начальник Національного військово-медичного клінічного центру.

На цьому благодійники зупинятись не збираються. У рамках ініціативи "Врятуємо життя" представники компанії планують допомагати ліками й іншим шпиталям України.

Ми всі прекрасно розуміємо стан державних медичних установ, розуміємо про відсутність фінансування, розуміємо про проблематику на Сході країни. Сьогоднішні захід - це тільки початок. Ми будемо допомагати й іншим госпіталям, не залежно від їх статусу, стану і географічного положення, - розповів Ігор Гладковський, генеральний директор компанії "Хюндай Мотор Україна".

Вважаю, що всі українські компанії, в міру своїх можливостей, повинні приєднається до цього. Тут же не існує якихось рамок, якихось граничних сум. Хто як може. Тільки разом ми переможемо, - відзначив Геннадій Четверухін, комерційний директор компанії "Хюндай Мотор Україна".

Компанія "Хюндай Мотор Україна" разом з світовим автовиробником Hyundai регулярно бере участь у благодійних ініціативах. Так, влітку, для дітей учасників АТО, організували поїздку до оздоровчого табору, а восени провели екскурсії та майстер-класи для сиріт.

http://24tv.ua/stolichniy_viyskoviy_shpital_otrimav_liki_na_sumu_ponad_100_tis_grn_n634561

Немає коментарів: