ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 3 листопада 2015 р.

«Фармак» залучив 100 млн інвестицій


Київське підприємство «Фармак» залучило 100 млн грн для розвитку нового лабораторно-технологічного комплексу R&D.

Як повідомив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Максим Кузьменко, роботи зі створення комплексу тривали впродовж 2 років, передає прес-служба адміністрації.

«Це значний крок для розвитку промисловості у нашому регіоні, у країні, наближення її до європейських стандартів. Створення нового комплексу дозволить забезпечити українців більш якісними лікарськими технологіями та рішеннями», – наголосив Максим Кузьменко.

Новий лабораторно-технологічний комплекс передбачає повний цикл виробництва: від розробки нових препаратів до випуску лабораторних, пілотних та клінічних серій у відповідності до вимог GMP (універсальних міжнародних стандартів). Це гарантує впровадження якісної розробки та оперативний вихід нових препаратів на ринок, замінює імпортні ліки вітчизняними аналогами. Окрім цього, вражає потужність оснащення, яким забезпечений лабораторно-технологічний комплекс. Це високотехнологічне обладнання провідних світових виробників (Glatt, SBM, Urlinski, Belimed, De Ditrich, Gea, Sartorius, Malvern Instruments та інші).

Наразі в лабораторно-технологічному комплексі виробляються клінічні та реєстраційні серії, відбувається напрацювання експериментальних серій, кількість яких зараз становить понад 150. Компанія має понад 100 проектів на різних стадіях розробки та біля 300 існуючих продуктів в активній підтримці, тому очікуваний економічний ефект дозволить окупити інвестиції в будівництво лабораторно-технологічного комплексу впродовж наступних 2-3 років.

http://kyiv1.org/news/farmak-zaluchiv-100-mln-investicij-043641/

Немає коментарів: