ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 26 жовтня 2015 р.

Щеплення проти поліомієліту проводять лише за згодою батьків, – головний медик області


Протягом трьох тижнів в області триватиме щеплення дітей від поліомієліту. Голова Департаменту охорони здоров’я ОДА Мирон Матейко говорить, що вакцинувати дітей будуть лише за згодою їхніх батьків чи опікунів.

“Щеплення проводяться лише після огляду дитини за інформованою згодою одного з батьків або іншого законного представника дитини, – зауважує директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирон Матейко. – Заклади охорони здоров’яобласті активно взялися до здійснення додаткової імунізації населення проти поліомієліту. На сьогодні є вже ряд дільниць, переважно невеликих, на яких за тиждень вакциновано усіх тих, хто підлягав на щепленню”.

Перший тур додаткової імунізації дітей молодшого віку (від 2 місяців до 6 років) розпочався 19 жовтня, повідомляє Департамент охорони здоров’я ОДА.

Вакцинація в області відбуватиметься в три раунди. У першому та другому раундах імунізуватимуть дітей віком від 2 місяців до 6 років.

Третій раунд – розширений, на якому, відповідно до рекомендацій ВООЗ залучатимуть дітей віком від 2 місяців до 10 років.

Усі діти, які не отримали жодного щеплення проти поліомієліту, отримують перше щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною. Потім, не менше, ніж через 2 тижні, розпочнуть щеплення живою, оральною вакциною в рамках додаткової турової імунізації.
Додаткова імунізація розпочата як відповідь на спалах поліомієліту, що зафіксований в Україні у сусідній Закарпатській області, де захворіло двоє дітей.

Спалах виник через те, що рівень вакцинації дітей в Україні є найнижчим у світі (2014 рік – близько 40%, 9 місяців 2015 років – 18%, що нижче ніж у Нігерії, Пакистані, Афганістані, Сирії) та викликаний мутованим вірусом поліомієліту, що циркулює в Україні понад два роки.
Поліомієліт – важке вірусне захворювання, що вражає нервову систему людини. Для бактерій, вірусів не існує кордонів, не існує меж окремих областей, а,отже, сьогодні кожна дитина України перебуває в зоні небезпеки захворіти на поліомієліт. Але найбільша ця небезпека для дітей до 6 років.

http://www.galka.if.ua/shheplennya-proti-poliomiyelitu-provodyat-lishe-za-zgodoyu-batkiv-golovniymedik-oblasti/

Немає коментарів: