ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 17 жовтня 2015 р.

Держпідприємство виганяє з приміщення єдину гомеопатичну аптеку у Західній Україні


Єдину аптеку гомеопатичних препаратів у Західній Україні виселяє з орендованого приміщення одне з державних підприємств. Якщо йому це вдасться, їздити по ліки жителям західних областей доведеться до Києва чи Одеси.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Гомеопатію у цій аптеці виготовляють уже майже сотню років. Провізор закладу розповідає, що аптеку не виселяли навіть за часів Другої світової війни та сталінізму. Проте сьогодні приміщення попросила залишити державна компанія «Надра України», яка надавала аптеці оренду ще з 1991 року.

«Розпорядник цього приміщення не бажає продовжити договір оренди з аптекою. Він фактично виганяє їх на вулицю – при тому, що аптека ніколи не протерміновувала орендну плату та дотримувалась своїх зобов’язань», – зазначив адвокат Роман Іванців.

В аптеці зазначають, що орендувати інше приміщення дуже складно. Оскільки ліцензійні технології виготовлення препаратів вимагають певних умов. Окрім того, інтер’єр аптеки та старовинні меблі мають історичну цінність.

З обуренням новину про виселення сприйняли і постійні покупці аптеки. Вони стурбовані тим, що більше не матимуть змоги купувати потрібні ліки, адже такої аптеки у Західній Україні немає. Натомість у компанії-орендодавця «Надра України» не змогли конкретно пояснити  причини виселення аптеки.http://zik.ua/ua/news/2015/10/16/yedynu_v_zahidniy_ukraini_gomeopatychnu_apteku_vyselyayut_z_prymishchennya_633647

Немає коментарів: