ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 27 жовтня 2015 р.

Заборона діяльності "Лікарів без кордонів" в окупованому Донецьку загрожує життю тисяч людей - заява


Організація "Лікарі без кордонів" ("Médecins Sans Frontières", "MSF") вважає, що раптове припинення її діяльності в Донецьку за ініціативою проросійського угрупування бойовиків "ДНР" матиме наслідки, що загрожують життю тисяч людей. Про це повідомляється в прес-релізі MSF, який викладено на офіційному сайті організації.

"19 жовтня "MSF" отримала письмове повідомлення від так званого "Міжвідомчого комітету з питань акредитації гуманітарних місій" про те, що акредитацію "MSF" у самопроголошеній "ДНР" було припинено, і їм у терміновому порядку необхідно припинити свою діяльність. Причини такого рішення не наводилися", - повідомляється в прес-релізі.

"Це рішення матиме загрозливі наслідки для пацієнтів "MSF", які залишаються позбавленими допомоги. Ми наполегливо вимагаємо від Гуманітарного комітету "ДНР" негайно переглянути своє рішення, щоб ми могли відновити надання такої необхідної медичної допомоги", - наведено в прес-релізі слова операційного директора "MSF" Барта Янсенса.

За інформацією "MSF", від початку конфлікту в травні 2014 року "MSF" безоплатно надала медикаменти та матеріали для лікування поранених і пацієнтів із хронічними захворюваннями 170 медичним закладам. Крім того, з травня 2015 року працівники "MSF" провели понад 85 тисяч консультацій спільно з місцевими органами охорони здоров'я на базі 40 мобільних клінік, надаючи допомогу людям у населених пунктах, звідки втікали лікарі та медсестри і де аптеки порожні.

"Ми практично єдина організація, що надає протитуберкульозну допомогу у в'язницях, надає інсулін хворим на діабет і матеріали для гемодіалізу для лікування ниркової недостатності. З припиненням нашої діяльності не сьогодні-завтра тисячі пацієнтів, що страждають на хронічні, потенційно смертельні захворювання, будуть майже або повністю позбавлені допомоги", - наголосив Янсен.

За інформацією "MSF", нині організація постачає 77% інсуліну, необхідного пацієнтам із діабетом віком 18 років на території, підконтрольній "ДНР", а також 90% продуктів, необхідних для проведення гемодіалізу - процедури, життєво необхідної пацієнтам із нирковою недостатністю. До того ж, у "MSF" заявили, що близько 150 пацієнтів зі стійкою до ліків формою туберкульозу в пенітенціарній системі будуть позбавлені лікування, яке "MSF" надавала, починаючи з 2011 року.

"MSF" вимагає... негайно переглянути відкликання акредитації організації, щоб "MSF" могла відновити життєво необхідну медичну діяльність", - заявляє Янсенс.

"MSF" працює на сході України з 2011 року й надає медичну гуманітарну допомогу на базі мобільних клінік та у вигляді пожертвувань медзакладам по обидва боки конфлікту з травня 2014 року.

Про те, що російсько-терористичні війська без зазначення причин припинили діяльність "MSF" у Донецьку, стало відомо 24 жовтня 2015 року.

"Лікарі без кордонів" - міжнародна неурядова гуманітарна організація, покликана надавати безоплатну гуманітарну та медичну допомогу жертвам конфліктів, природних катастроф, епідемій або людям, виключеним із системи охорони здоров'я. MSF було засновано в 1971 році, надає допомогу у більш ніж 60 країнах. MSF не підтримує жодної зі сторін у будь-якому конфлікті, не залежить від якихось політичних, військових чи корпоративних програм і надає медичну допомогу людям виключно на основі потреб, незалежно від статі, раси, релігійних чи політичних переконань. MSF в Україні покладається на пожертвування приватних осіб і не фінансується урядовими організаціями.

http://www.newsru.ua/ukraine/26oct2015/zagrozhuje_zyttju_tysjach_ludej.html

Немає коментарів: