ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 29 жовтня 2015 р.

На Рівненщині реформуватимуть аптечну систему


Про створення Фармацевтичної палати йшлося сьогодні на спільній нараді працівників аптек різних форм власності Рівненщини.

Таке громадське об’єднання презентував голова правління Всеукраїнської фармацевтичної палати Олег Клімов: «Практика створення громадських об’єднань за фаховим принципом вже існує в розвинених країнах світу, зокрема в Польщі та Німеччині. За їх принципом засновано таку організацію і на Україні, а у вересні цього року вона стала членом Міжнародної фармацевтичної федерації».

Ця самоврядна професійна організація, на думку фахівців, сприятиме реформуванню аптечної системи, приведенню законодавства України у сфері охорони здоров’я у відповідність із європейськими стандартами.

Голова правління організації також відзначив, що членами об’єднання мають бути виключно фізичні особи, дипломовані спеціалісти - провізори та фармацевти, які працюють в аптечних, медичних та науково-педагогічних закладах. «Це об’єднання, яке не буде лобіювати інтереси бізнесу, аптека має стати закладом охорони здоров’я, а не продажу ліків», - підкреслив Олег Клімов.

http://ogo.ua/articles/view/2015-10-29/68936.html

Немає коментарів: