ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 16 жовтня 2015 р.

ЦІНИ НА ЛІКИ ЗНИЗЯТЬСЯ ДЛЯ ХАРКІВ'ЯН

Меморандум про співпрацю між обласною адміністрацією та виробниками лікарських засобів був підписаний 15 жовтня в ході круглого столу

Як зазначив під час засідання заступник голови ХОДА Михайло Черняк, реформування системи охорони здоров'я - одне з основоположних напрямків реформ, які проводяться в країні з ініціативи президента Петра Порошенка. "Харківська область повністю підтримує ці перетворення. Більше того, ми часто випереджаємо загальнонаціональні реформи, саме в нашому регіоні запускаються пілотні проекти, які згодом впроваджуються по всій країні Концепцію реформування охорони здоров'я на місцевому рівні ми також розробили одні з перших", - розповів Михайло Черняк.

Згідно з меморандумом, обласна адміністрація, зі свого боку, обіцяє сприяти імпортозаміщенню лікарських засобів. "Вітчизняні аналоги імпортних ліків на 50-80% дешевше При цьому наші виробники працюють у жорсткому регуляторному полі, і наше виробництво досягло того рівня, який дозволяє вийти на імпортозаміщення.", - підкреслив віце-губернатор.

Як розповів директор Департаменту охорони здоров'я ХОДА Олександр Галацан, саме вітчизняні препарати будуть рекомендуватися медустановам при формуванні регіональних протоколів лікування. Крім того, згідно з підписаним меморандумом, харківські виробники братимуть участь в тендерах на постачання ліків для закладів охорони здоров'я області.

Роман Шупенко
http://www.slk.kh.ua/news/zdorovya/tsini-na-liki-znizyatsya-dlya-kharkivyan.html

Немає коментарів: